ASVEL pralaimėjimų seriją Eurolygoje pratęsė „Maccabi“ komanda

LDLC ASVEL twitter nuotr.

Vilerbano ASVEL patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės. Jie namuose po dramatiškos kovos 91:94 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ komandai.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje – trečio kėlinuko pabaigoje 1 iš 3 ASVEL vedlių Nando De Colo išlygino rezultatą – 65:65.

Kitas Prancūzijos komandos vedlys Joffrey Lauvergne’as smeigė tritaškį likus žaisti 3 minutes ir išvedė šeimininkus į priekį – 80:79.

Vis tik Wade’o Baldwino vedama Izraelio komanda atitrūko 4 taškais likus žaisti 11 sek. De Colo atsakė tritaškiu, sumažindamas atsilikimą iki 1 taško.

Parisas Lee greitai prasižengė, o Lorenzo Brownas sumetė abi baudas – 91:94. De Colo bandymas lyginti rezultatą buvo blokuotas ir pergalę šventė „Maccabi“.

Įspūdingai pirmą rungtynių ketvirtį užbaigė Tamiras Blattas. Gynėjas aidint sirenai metimu iš beveik pusės aikštės sumažino ASVEL persvarą iki 2 taškų – 19:17.

Net 64 taškus ASVEL gretose pelnė 3 žaidėjai. Lauvergnas įmetė 24 taškus (8/12 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus. De Colo pridėjo 22 (3/5 dvit., 3/10 trit.) ir 4 asistus, o Timothe Luwawu-Cabarot – 19 taškų (6/9 dvit., 1/5 trit.).

Davidas Lighty taškais nepasižymėjo, tačiau sužaidė 500 rungtynes už ASVEL.

Izraelio komandoje Baldwinas surinko 21 tašką (7/8 dvit., 2/6 trit.), 8 rezultatyvius perdavimus ir 27 naudingumo balus. Brownas įmetė 16 taškų (2/6 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir išdalino 4 perdavimus.

Romanas Sorkinas ir Bonzie Colsonas pridėjo po 15 taškų.

„Maccabi“ užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 43:32

Kitas dvigubos savaitės rungtynes „Valencia“ ASVEL vėl žais namuose, o Tel Avivo komanda vyks į Boloniją ir susigrums su „Virtus“.