Asmeninėje dvikovoje vėl sutriuškinto Valančiūno akivaizdoje – tragiška ketvirto kėlinio pradžia ir pralaimėjimas

Scanpix nuotr.

Savo kriptonitą radusio Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa nesugebėjo pratęsti penkių pergalių iš eilės serijos.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį „Pelicans“ 101:116 krito prieš Memfio „Grizzlies“ komandą.

Po pirmų trijų kėlinių „Pelicans“ atsilikinėjo 79:83, tačiau ketvirto kėlinio pradžioje Memfio komanda spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą, kuris netrukus pasiekė ir 22 taškų ribą – 107:85.

Trečią kartą šiame sezone prieš „Grizzlies“ žaidęs Valančiūnas vėl pasižymėjo kuklia statistika – per 22 minutes centras įmetė 6 taškus ir atkovojo tiek pat kamuolių.

Per visus tris komandų tarpusavio susitikimus šį sezoną JV vidutiniškai rinko 5,3 tšk. ir 4 atk. kam.

Savo ruožtu tiesioginis Valančiūno oponentas Stevenas Adamasas prieš „Pelicans“ surengė dar vieną solidų pasirodymą – įmetė 10 taškų ir su 21 sugriebtu kamuolio pagerino asmeninį sezono rekordą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė gynėjas Ja Morantas, pelnęs 32 taškus, atlikę 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 3 kamuolius. 17 taškų ir 6 blokus užfiksavo Jarenas Jacksonas Jr.

„Pelicans“ vedliu eilinį kartą tapo Zionas Williamsonas, įmetęs 20 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.