Ašaros Dortmunde: „Bayern“ Vokietijos titulą nukalė įvartis 89-ą minutę

Miuncheno „Bayern“ tapo Vokietijos čempionais vienuoliktą kartą iš eilės. Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ nepasinaudojo idealia proga pirmą kartą po daugiau nei dešimtmečio pertraukos tapti Vokietijos čempionate.

Prieš paskutinį turą „Borussia“ lentelėje užėmė 1 vietą ir 2 taškais lenkė Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Viskas, ko reikėjo Edino Terzičiaus auklėtiniams, tai nugalėti lygos vidutiniokus „Mainz“ futbolininkus. Tačiau šia proga „Borussia“ nepasinaudojo, kai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2.

Savo ruožtu „Bayern“ savo rungtynėse dramatiškai patiesė „Koln“ ekipą. Pergalę Thomaso Tuchelio auklėtiniams nukalė talentingojo Jamalo Musialos smūgis iš už baudos aikštelės ribų 89-ą minutę.

Miuncheno komandai tai buvo jau 11 Bundeslygos titulas iš eilės ir 33 istorijoje.

„Borussia“ paskutinį kartą čempione tapo 2011-2012 metų sezone.

Abi komandos per 34 turus surinko po 71 tašką, tačiau Miuncheno ekipai titulas atiteko dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio.

Į žemesnį divizioną iškrito prieš „Red Bull Leipzig“ išvykoje kritusi „Schalke“. Jau anksčiau buvo aišku, kad antroje lygoje žais Berlyno „Hertha“.

Čempionų lygoje kitą sezoną žais „Bayern“, „Borussia“ ir „Leipzig“ ekipos. Pirmą kartą stipriausiame pasaulio turnyre rungtyniaus „Union Berlin“ komanda.