Artimiausiomis dienomis „Olympiacos“ priims sprendimą dėl Evanso

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Eriko Ovčarenko/BNS nuotr.

Keenanas Evansas išvyko į JAV, kur tęsia reabilitacija po itin sudėtingos kelio traumos, patirtos „Betsafe-LKL“ pusfinalio rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Jau kurį laiką vieša paslaptimi buvo išankstinis krepšininko susitarimas su Pirėjo „Olympiacos“ klubus.

Graikijos žiniasklaidoje skelbiama, kad per artimiausias 10 dienų turėtų įvykti Pirėjo komandos ir Evanso santykių atomazga. „Oly“ klubas nori kuo greičiau uždaryti šį klausimą ir koncentruotis ties kitais tarpsezonio tikslais.

Abejojama, ar Graikijos komanda laikysis išankstinio susitarimo, kuris buvo pasiektas su sveiku krepšininku. Optimizmo kelia tai, kad Evansas jau yra įrodęs, jog po sunkių traumų ant parketo gali grįžti dar geresnis.

Anot pranešimų, reabilitacijos pradžia yra daug žadanti, kas leistų tikėtis sulaukti Keenano aikštelėje dar iki kalendorinių metų pabaigos. Tikėtinas scenarijus, kad „Olympiacos“ su krepšininku pasieks naują susitarimą.

Pranešama, kad išsprendęs Evanso klausimą klubas koncentruosis ties dvejomis pavardėmis – Tylerio Dorsey ir Sashos Vezenkovo.

Evansas šiame sezone Eurolygoje rinko po 17,3 taško, 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir 18,3 naudingumo balų. Jo netekęs Kauno „Žalgiris“ 1-3 krito prieš Vilniaus „Rytą“ Lietuvos krepšinio lygos finale.

Pasidalinti