Artėja vienas prie kito: Alcarazą ir Džokovičių nuo Vimbldono titulo skiria 3 pergalės

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Carlosas Alcarazas (Scanpix nuotr.)

Geriausias pasaulio tenisininkas Carlosas Alcarazas dvikovos pradžioje susidūrė su rimtu varžovo pasipriešinimu, tačiau vis tiek žengė į Vimbldono ketvirtfinalį.

Pirmadienio vakarą pirmoji pasaulio raketė atsitiesė po pralaimėto pirmo seto ir 3:6, 6:3, 6:3, 6:3 nugalėjo italą Matteo Berrettini.

Tai buvo pirma iš 4 tenisininkų dvikovų, kurioje neprireikė lemiamo seto. Pirmajame Berrettini žaidė agresyviai, keitė smūgius ir puikiai padavinėjo, tačiau mačui įsibėgėjant pradėjo piltis klaidos iš silpnesnės kairės pusės, o kraują užuodęs Alcarazas perėmė mačo iniciatyvą.

Praeitais metais Alcarazas aštuntfinalyje krito prieš kitą italą Janniką Sinnerį, tačiau dabar tos pačios klaidos nepakartojo.

Berrettini tai buvo 10 pralaimėjimas iš eilės prieš pirmo ATP penketo tenisininką. Paskutinį kartą jis pergalę prieš tokį varžovą šventė 2021 metų ATP Taurės turnyre.

Į Vimbldono ketvirtfinalį Alcarazas pateko pirmą kartą karjeroje. Jam tai yra 3 Vimbldonas ir 10 „Didžiojo kirčio“ turnyras. 20-metis tapo 13 ispanu istorijoje, pasiekusiu Vimbldono ketvirtfinalį.

Savo kolekcijoje Alcarazas turi 1 „Didžiojo kirčio“ titulą, kurį pernai iškovojo „US Open“ čempionate.

Dėl vietos pusfinalyje Alcarazas trečiadienį susitiks su danu Holgeriu Rune.

Į pirmadienį nukeltą mačą laimėjo ir Novakas Džokovičius. 23 „Didžiojo kirčio“ titulų savininkas pirmus du setus prieš lenką Hubertą Hurkaczą laimėjo sekmadienį, o varžovą galiausiai pribaigė pirmadienį trečiajame – 7:6, 7:6, 5:7, 6:4.

Džokovičius ketvirtfinalyje susitiks su rusu Andrejumi Rublevu.

Pasidalinti