„Arsenal“ treneris tikisi artimiausiu metu sulaukti puolimo lyderio

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Gabrielis Jesusas (Scanpix nuotr.)

„Premier“ lygos lyderių „Arsenal“ vyriausiasis strategas Mikelis Arteta suteikė pozityvių naujienų dėl traumas besigydančių pagrindinių žaidėjų progreso.

Pasak Artetos, dėl raumens traumos dvejas pastarąsias rungtynes su „Manchester City“ ir „Aston Villa“ praleidęs saugas Thomas Partey sugrįžti gali jau šeštadienio dvikovoje su „Leicester City“.

Kai galėjo žaisti, buvęs Madrido „Atletico“ atstovas visas 18 „Premier“ lygos rungtynių pradėjo startinėje sudėtyje.

„Thomas su mumis dar treniravosi nedaug, tačiau atrodo, kad galės būti įtrauktas į sudėtį. Pažiūrėsime, kaip jam šiandien seksis treniruotėje. Jis šiai komandai yra labai svarbus, tad tikiuosi, jog jau galės žaisti“, – teigė „Arsenal“ strategas.

Arteta taip pat užsiminė ir apie sparčiai progresuojantį Gabrielį Jesusą. Puolėjas iš Brazilijos pasaulio čempionate Katare patyrė kelio traumą. Pagal palankiausias prognozes žaidėjas turėjo grįžti kovo mėnesį, o „Arsenal“ treneris leido suprasti, jog link to viskas ir juda.

„Jis labai greitai progresuoja. Aikštėje ji gali atlikti vis daugiau pratimų ir svarbiausia, kad jo kelis nereaguoja neigiamai, – kalbėjo Arteta. – Norime, kad jis prisijungtų kaip įmanoma greičiau, tačiau vis tiek turime gerbti daktarų ir specialistų numatytą reabilitacijos laiką.“

Ketvirtadienį Anglijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog „Arsenal“ susitarė su savo lyderiu Bukayo Saka dėl naujo kontrakto, tačiau Arteta kol kas šių naujienų nepatvirtino.

„Norime išsaugoti savo pagrindinius žaidėjus. Kuriame ilgalaikį projektą, todėl labai svarbu, jog geriausi žaidėjai liktų klube, – pernelyg nedaugžodžiavo Arteta. – Tuo pasirūpinti turime mes, klubo darbuotojai.“

Artetos klubas šiuo metu antrą vietą „Premier“ lygoje užimančius „Manchester City“ futbolininkus lenkia 2 taškais ir yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Pasidalinti