„Arsenal“ pratęsė triuškinimų seriją ir su „Newcastle“

„Arsenal“ iškovojo 6 pergalę iš eilės. Premier league nuotr.

„Arsenal“ tęsia dominuojančią seriją Anglijos futbolo čempionate. Mikelio Artetos treniruojami futbolininkai namie 4:1 sutriuškino „Newcastle“ komandą ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

Po šio laimėjimo „Arsenal“ užima trečią vietą Anglijos čempionate ir tik dviem taškais atsilieka nuo pirmaujančio „Liverpool“, vienu tašku nuo antroje vietoje esančio „Manchester City“.

18 rungtynių minutę po sumaišties baudos aikštelėje „Newcastle“ įsimušė įvartį į savus vartus. Dar po kelių minučių Kai Havertzas padvigubino aikštės šeimininkų pranašumą. Kai šis žaidėjas muša įvartį „Arsenal“ laimėjo visas septynerias rungtynes.

Antrame kėlinyje „Arsenal“ varžovams atseikėjo dar du įvarčius. 65 minutę po Havertzo perdavimo pasižymėjo Bukayo Saka. Dar po kelių minučių triuškinamą persvarą padidino Jakubas Kiwioras (69min).

„Newcastle“ pačioje pabaigoje pavyko pelnyti tik paguodos įvartį. 84 minutę pasižymėjo Josephas Willockas. Tai buvo pirmas „Newcastle“ įvartis „Arsenal“ stadione nuo 2014 metų.

Eddi Hoew vadovaujama komanda per paskutines 12 rungtynių iškovojo tik 11 taškų.

„Arsenal“ po 26 turų yra surinkusi 58 taškus.

„Newcastle“ futbolininkai liko su 37 taškais ir žengia aštuntoje turnyro lentelės vietoje.