„Arsenal“ nugalėjo „Tottenham“, pergalėmis džiaugėsi „Chelsea“ ir „Newcastle“

Londono „Arsenal“ pirmą kartą nuo 2014 metų išvykoje nugalėjo „Tottenham Hotspur“ ekipą

Londono „Arsenal“ pirmą kartą nuo 2014 metų išvykoje nugalėjo „Tottenham Hotspur“ ekipą ir Anglijos čempionate toliau tvirtai žengia pirmoje vietoje.

Mikelio Artetos vadovaujama ekipa į priekį išsiveržė 14 minutę. Įvartis po šiurkščios klaidos į savus vartus buvo įskaitytas Hugo Llorisui.

36-ą minutę antrą „Arsenal“ įvartį pelnė Martinas Odegaardas po Bukayo Saka perdavimo.

„Arsenal“ tęsia puikų pasirodymą čempionate ir po šios pergalės jau aštuoniais taškais lenkia antroje vietoje žengiantį „Manchester City“ klubą. Tai didžiausia Londono klubo turima persvara nuo 2004 metų, kai „Arsenal“ tapo Anglijos čempionu.

Kitą sekmadienį 18:30 „Arsenal“ namie kovos su „Manchester United“.

„Tottenham“ ekipai tai buvo skaudus pralaimėjimas. Antonio Conte treniruojama ekipa žengia penktoje vietoje ir penkiais taškais atsilieka nuo laipteliu aukščiau esančio „Manchester United“ klubo.

„Chelsea“ komanda irgi džiaugėsi pergale. Grahamo Potterio vadovaujama ekipa 1:0 palaužė „Crystal Palace“.

65-ą minutę įvartį pelnė Kai Havertz.

„Chelsea“ iškovojo vos antrą pergalę per dešimt paskutinių Anglijos čempionato rungtynių. Mėlynieji su 28 taškais užima 10-ą vietą.

„Chelsea“ kitas rungtynes žais išvykoje su „Liverpool“.

Kitose rungtynėse „Newcastle“ komanda ir vėl sunkiai rado kelius link varžovų vartų, bet namie 1:0 sugebėjo įveikti „Fulham“ ekipą. Vienintelį susitikimo įvartį 89-ą minutę pelnė brangiausiu klubo pirkiniu tapęs Alexanderis Isakas.

Svečiai turėjo puikią progą pirmieji išsiveržti į priekį, tačiau „Fulham“ puolėjas Aleksandras Mitrovičius pažeisdamas taisykles atliko 11-os metrų baudinį. Atliekant smūgį serbas paslydo ir kamuolys po smūgio atsitrenkė į kitą jo koją.

Atliekant baudinį du kamuolio lietimai yra neleidžiami ir Mitrovičiaus įvartis buvo atšauktas.

Po pergalės „Newcastle“ toliau žengia trečioje Anglijos čempionato vietoje ir tęsia kovą dėl Čempionų lygos pozicijų.

Šį sezoną „Newcastle“ ekipa savo vartus tuščius išsaugojo 11-ą kartą ir pagal šį rodiklį užima pirmą vietą lygoje.