Apkartęs naujoko debiutas: „CBet“ Lenkijoje sutriuškinta 39 taškais

Legia - CBet (FIBA nuotr.)

Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos „CBet“ komanda FIBA Europos taurės „Top 16“ etape patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Trečiadienį jonaviečiai svečiuose net 72:111 krito prieš Varšuvos „Legia“ krepšininkus.

-39 taškai – didžiausias Jonavos ekipos pralaimėjimas šiame sezone. Prieš tai didžiausiu skirtumu – 33 taškais – Šeškaus komanda buvo nusileidusi Utenos „Juventus“ krepšininkams.

Ilgąją pertrauką „CBet“ pasitiko turėdama dar padorų 9 taškų deficitą (40:49), tačiau trečiąjį kėlinį pralaimėjo 13:36 ir galiausiai turėjo sugerti itin skaudų pralaimėjimą.

Apskritai jonaviečiams tai buvo ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

Šioje dvikovoje pirmą kartą „CBet“ marškinėlius užsivilko komandos naujokas Justas Tamulis, kuris per kiek daugiau nei 14 minučių pasižymėjo 6 taškais, 3 rezultatyviais perdavimais ir 5 naudingumo balais.

Rezultatyviausiai LKL komandos gretose žaidė Strahinja Micovičius, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. 14 taškų pridėjo Edvinas Šeškus.

Nesustabdomai „Legia“ komandoje žaidė gynėjas Christianas Vitalis, sukratęs 34 taškus, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„CBet“ L grupėje yra vienintelė pergalės dar neiškovojusi komanda. Į FIBA Europos taurės atkrintamąsias žengs 2 geriausios komandos iš kiekvienos grupės.