Apkartęs Leonardo sugrįžimas: Dončičiaus vedama „Mavericks“ triumfavo Los Andžele

Kawhi Leonardas po beveik mėnesio pertraukos grįžo ant parketo, tačiau jo Los Andželo „Clippers“ prarado namų aikštelės pranašumą atkrintamosiose.

Trečdalį komandos taškų suvertęs Luka Dončičius atvedė Dalaso „Mavericks“ į pergalę rezultatu 96:93 ir padėjo išlyginti serijos rezultatą – 1:1.

Rungtynių likimą nulėmė atkarpa paskutiniame ketvirtyje. 73:69 pirmavę „Clippers“ krepšininkai leido varžovams pelnyti 14 taškų be atsako ir susikurti 8 taškų pranašumą.

Leonardas buvo priartinęs aikštelės šeimininkus iki 3 taškų likus žaisti 20 sekundžių, bet Dalaso ekipos pergalę baudų metimais įtvirtino Kyrie Irvingas. O Paulo George’o tritaškis su mačo pabaigos sirena nieko nebelėmė.

Vos dvi minutes ilsėjęsis Dončičius surinko 32 taškus (5/14 trit.), išdalino 9 rezultatyvius perdavimus ir pridėjo 6 atkovotus kamuolius. Irvingas pridėjo 23 taškus, o PJ Washingtonas įmetė 18 taškų.

Kalifornijos valstijos komandai Jamesas Hardenas (2/10 trit.) ir George’as pelnė po 22 taškus, Leonardas pridėjo 15, o Ivica Zubacas surinko 13 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Dalaso krepšininkai daug taikliau atakavo iš toli. Jie pataikė 14 tritaškių iš 33 (42,4 proc.), o „Clippers“ realizavo tik 8 tolimus metimus iš 30 (26,7 proc.).

Trečios ir ketvirtos serijos rungtynės bus žaidžiamos Dalase.