Pražangų traktavimu stebėjęsis Pacevičius: „Kol yra bent menkiausias šansas – kabinsimės“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 4 min skaitymo trukmė
Nedas Pacevičius (Patricijos Adamovič/BNS nuotr.)

Šį vakarą, buvo sužaistos trečiosios Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynės tarp Vilniaus „Ryto“ ir Vilniaus „Wolves-Twinsbet“. „Rytas“ atlaikė svečių pasipriešinimą ir iškovojo pergalę 86:78. Šioje pusfinalio serijoje iki 3 pergalių, namų šeimininkų statusą turėjusi komanda dabar laimi 2-1.

„Manau, kad šiandien parodėme kitokį veidą nei penktadienį. Tikrai neturiu priekaištų už atsidavimą, kovą ir kritimą ant kiekvieno kamuolio, tačiau atkrintamosiose visada reikia kažko papildomo, o šiandien mums to pritrūko. Serijoje atsiliekame, tačiau dar turime rungtynes ketvirtadienį. Kol yra bent menkiausias šansas – kabinsimės.” – po pralaimėjimo kalbėjo „Wolves“ treneris Nedas Pacevičius.

Po dviejų pirmųjų kėlinių svečiai buvo priekyje (43:39), tačiau antroje varžybų pusėje „Wolves“ pradėjo strigti gynyboje ir puolime, kas leido „Rytui“ susikurti pranašumą ir išsiveržti į priekį. Po antrosios pergalės prieš „vilkus“, „Rytą“ nuo finalo su Kauno „Žalgiriu“ skiria tik viena pergalė.

– Trečiajame kėlinyje „Rytas“ perėmė iniciatyvą. Kokias priežastis galėtumėte išskirti?

– Varžovai metė 11 baudos metimų, o mes tik 3.

Ar šiandieną trūko komandai agresyvumo?

– Manau čia jums reikia spręsti. Pirmoje pusėje buvome agresyvūs ir susikūrėm daug gerų progų, atakavome tai, ką norime. Antroje pusėje nevirtome prastesniais. Žaidėme taip pat.

Jeffery Tayloras išskirto trečiajame kėlinyje, rungtynių gale ir Rasheedas Sulaimonas. Kokia jų situacija?

– Iš pirmo žvilgsnio sunku ką pasakyti. Tikiuosi, jie greitai grįš, nes be jų mums yra labai sunku.

– Buvote nubaustas technine pražanga. Dėl ko buvote nepatenkintas?

– Susiečiau su pražangų traktavimu, nes vietomis man atrodė jis nesuprantamas. Tai yra atkrintamosios pilnos emocijų, sprogo jos ir man.

– Kalbant apie emocijas, pirmose dvejose varžybose jų buvo daug. Ar šiandienos varžybose jų buvo mažiau?

– Tai yra normalu ir logiška. Niekas šios serijos nenori atiduoti už dyką.

– Sulaimonas turėjo puikias rungtynes, tačiau kiti žaidėjai nepelnė daugiau nei 10 taškų. Kiek galima būtų sieti pralaimėjimą su tuo?

– Galima būtų susieti, tačiau kol mes žaidėme pirmoje pusėje, kaip norėjome, viskas buvo gerai. Antroje nepavyko primesti savojo žaidimo, dėl to į rungtynes neįsiliejo ir kiti.

– Serija 2-1. Ką bus svarbiausia pataisyti iki ketvirtadienio?

– Apsilopyti žaizdas ir išlikti kartu. Turėjom daug varžybų „gyvent arba mirk“, todėl eisime kovoti ir laimėti varžybas.

– Kokių rezervų matote komandoje?

– Matau nemažai. Privalome peržiūrėti visas galimybes ir išnaudoti jas potencialu, kurį turime.

– Miniotas tris kartus centravo prieš Fosterį, bet visus tris kartus net nepataikė į lanką. Kiek komplikuota yra centro pozicija, kai iškritęs Brooksas?

– Jo iškritimas mums yra svarbus. Ypač dabar, kai varžovai žaidžia su tokiu žaidėju, kaip Echodas. Jei tokioje situacijoje žaidėjas sugeba pramesti, turi kompensuoti tai kitais dalykais aikštelėje.

– Trečio kėlinio viduryje Sulaimonas beveik nesiskyrė su kamuoliu. Ar toks ir buvo planas?

– Jei atidžiai stebėjote rungtynes, galėjote pamatyti, kad jis tą darė jau 2 kėlinyje ir gan sėkmingai. Aš tik skatinu jį tą daryti.

– Vienu metu kamera pritraukė Sulaimoną, kur matėsi, kad jis pervargęs. Kaip galvojate, ar neperlaikėt jo aikštelėje?

– Žinau, kad pervargęs, bet nelabai buvo iš ko rinktis. Tokiose varžybose spaudi maksimumą ir negalvoji, kas bus rytoj.

Pasidalinti