Apie Mbappe kaukę pasisakęs Deschampsas: „Tikrasis čempionatas tik prasideda“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Prancūzijos futbolo rinktinė baigė savo pasirodymą UEFA Europos čempionato D grupėje, užimdama antrąją vietą ir taip išsikovodami vietą Top16 etape.

Trečiosiose grupės varžybose Prancūzija turėjo puikų šansą laimėti po Mbappe taiklaus baudinio ir taip užsitikrinti pirmąją vietą grupėje, tačiau 79-ąją minutę Lewandowskiui pavyko išlyginti rezultatą. Prancūzija per trejas sužaistas varžybas iškovojo vieną pergalę, surinko 5 taškus ir liko antroje vietoje. Lenkija liko ketvirtoje vietoje su 1 tašku.

Nepaisant lygiųjų 1:1, Prancūzijos rinktinės treneris Didier Deschampsas įžvelgė pozityvo komandos žaidime ir tiki, kad komanda Top16 etape žais kur kas geriau.

„Būsime pasiruošę. Naujas etapas yra nauja istorija. Niekada negali daryti skubotų išvadų apie komandą po pirmojo etapo.

Dabar žaisime prieš stipriausias komandas, tačiau savo stiprybes reikia parodyti aikštėje. Yra nemažai taisytinų dalykų, tačiau laiko turime ir bandysime jį išnaudoti produktyviai. Tikrasis čempionatas prasidės liepos 1 dieną“ – po varžybų kalbėjo treneris.

Strategas papasakojo ir apie Mbappe pasirodymą bei jo problemas žaidžiant su veido kauke. Futbolininkui lūžo nosis rungtynėse prieš pirmąją vietą grupėje užėmusią Austriją.

„Bando priprasti. Nėra lengva žaisti, kai bėga prakaitas į akis ir reikia nuolatos valytis jį nuo veido. Bet jis yra karys ir dega noru žaisti už šią komandą“ – pasakojo treneris.

Prancūzijos rinktinės kitame etape laukia akistatos prieš į Top16 patekusias E grupės komandas (Rumunija, Belgija). Antrasis Europos futbolo čempionato etapas prasidės liepos 1 d.

Pasidalinti