Antrą Sabonio trigubą dublį iš eilės aptemdė trauma ir „Kings“ sutriuškinimas

Domantas Sabonis antrose rungtynėse iš eilės užfiksavo įspūdingą trigubą dublį, tačiau tai Sakramento „Kings“ nuo triuškinančio pralaimėjimo namuose neišgelbėjo.

Kūčių rytą 26-erių lietuvio atstovaujama „Kings“ 111:125 krito prieš Vašingtono „Wizards“ komandą.

Antrose rungtynėse iš eilės trigubą dublį užfiksavęs Sabonis surinko 20 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Įpusėjus pirmajam kėliniui „Kings“ centras jau buvo surinkęs 8 taškus, o jo komanda vienu metu pirmavo 12:5. Visgi tuomet įsibegėję „Wizards“ pirmą ketvirtį užbaigė turėdami 1 taško pranašumą (27:28), o antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 40:23, įtvirtino savo pergalę.

Trečiame kėlinyje Vašingtono ekipos persvara išaugo iki 30 taškų ir nors pergale anksti patikėję Weso Unseldo auklėtiniai šiek tiek paleido vadžias, pagalvoti apie milžiniško deficito panaikinimą varžovams neleido.

Saboniui tai buvo trečias trigubas dublis šiame sezone. Pagal šį rodiklį jis pavijo 3 vietą visoje NBA užimantį Memfio „Grizzlies“ atstovą Ja Morantą. Daugiausiai trigubų dublių (6) yra surinkę Luka Dončičius ir Nikola Jokičius.

Visgi šį lietuvio pasiekimą aptemdė trauma. Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos Sabonis paliko aikštę susiėmęs už dešinės rankos.

Spaudos konferencijoje komandos treneris Mike’as Brownas apie centro traumą naujienų neturėjo.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose žaidė De’Aaronas Foxas, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į pergalę vedė 30 taškų, 9 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais pasižymėjęs Kyle’as Kuzma.

17 pergalių ir 14 pralaimėjimų turintys „Kings“ Vakarų konferencijoje užima 5 vietą, o kitose rungtynėse susitiks su Denverio „Nuggets“