Antrą kartą Spanuolio komandą patiesęs „Rytas“ iškovojo svarbią pergalę

Jarvisas Williamsas (FIBA nuotr.)

Vilniaus „Rytas“ trečiadienį Čempionų lygoje iškovojo svarbią pergalę Graikijoje.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai trečiadienį 82:71 antrą kartą iš eilės įveikė Vassilio Spanoulio vadovaujamą Atėnų „Peristeri“.

Jarvisas Williamsas pirmajame kėlinyje įmetė 11 taškų ir padėjo vilniečiams po pirmojo kėlinio pirmauti dviženkliu skirtumu – 28:14.

Visgi tuomet šeimininkai spurtavo 14:5 ir prie „Ryto“ priartėjo 5 taškais – 28:33.

Likus kiek daugiau nei 7 minutėms iki rungtynių pabaigos „Rytas“ įgijo rekordinę 22 taškų persvarą (77:55). Nors Spanoulio ekipa dar bandė gelbėtis, vilniečiai solidžios persvaros vėjais nepaleido.

Rezultatyviausiai „Ryto“ komandoje žaidė Williamsas, iš viso pelnęs 13 taškų. Po 12 pridėjo Marcusas Fosteris ir Alvaras Fridrikssonas.

Tuo metu Spanoulio ekipą į priekį vedė Sylvainas Francisco, surinkęs 19 taškų. Aleksas Radanovas pridėjo 15.

Prieš FIBA rinktinių langą „Rytas“ varžovus iš Atėnų namuose taip pat sutriuškino 89:64.

Pergalę trečiadienį iškovoję Žibėno auklėtiniai iš ketvirtos vietos H grupėje pakilo į antrą. Viršūnėje toliau puikuojasi 3 pergales turinti „Lenovo Tenerife“.