Ant suolo pamirštas Valančiūnas ir svarbi „Pelicans“ pergalė Finikse

Jonas Valančiūnas. Scanpix. (AP Photo/Gerald Herbert).

Jonas Valančiūnas rungtyniavo tik simbolines minutes, tačiau jo Naujojo Orleano „Pelicans“ iškovojo itin svarbią pergalę prieš savo tiesioginius konkurentus dėl NBA atkrintamųjų.

Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau viso ant parketo praleido vos 4 minutes, o jo atstovaujama „Pelikans“ Finikse 113:105 palaužė vietos „Suns“.

Lietuvis prametė 2 tritaškius, pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir rungtynes baigė su dviem taškais ir tiek pat atkovotų kamuolių. Sužaidus 4 minutes Valančiūnas prarado kamuolį, o Bradley Bealas smeigė tolimą metimą. Po šio epizodo „Pelicans“ strategas Willie Greenas paėmė minutės pertraukėlę, po kurios Jonas aikštelėje nebepasirodė.

Tai trumpiausias Jono pasirodymas sezone ir tik antras kartas aikštelėje praleidžiant vienženklį minučių skaičių.

Be Brandono Ingramo rungtyniaujančius Naujojo Orleano krepšininkus į priekį tempė Ziono Williamsono ir CJ McCollumo duetas, surinkęs daugiau nei pusę komandos taškų.

McCollumas viso surinko 31 tašką (7/12 trit.), o Williamsonas pridėjo 29 taškus ir 10 atkovotų kamuolių. Jose Alvarado įmetė 15, Trey Murphy – 13, o Dysonas Danielsas – 10 taškų.

„Suns“ komandai Bealas pelnė 33 taškus (7/8 trit.), Devinas Bookeris – 25 (0/6 trit.), o Kevinas Durantas – 23 taškus.

„Pelicans“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. Jie pagal pergalių ir pralaimėjimų skaičių susilygino su „Suns“ (46-32). Abi komandos NBA Vakarų konferencijoje dalinasi 6-7 vietas, o žaisti liko po 4 mačus.

Kitas rungtynes Valančiūnas su komanda žais Portlende, kur susikaus su vietos „Blazers“.