Ant Sabonio užmynusiam Greenui – „Warriors“ palaikymas: „Be jo neturėtume nė vieno titulo“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Draymondas Greenas (Scanpix nuotr.)

Po antrųjų serijos su Sakramento „Kings“ rungtynių vieno mačo suspendavimo sulaukusio Draymondo Greeno pusėn stojo jo atstovaujama „Golden State Warriors“ komanda.

Vienerių rungtynių suspendavimo Greenas sulaukė po to, kai antrose rungtynėse su „Kings“ specialiai koja smogė varžovų centrui Domantui Saboniui.

Trečiąsias serijos rungtynes „Warriors“ pasitiks atsilikinėdama 0-2 ir be vieno pagrindinių gynybos ramsčių. Nors tai neramina NBA čempionus, klubo atstovai mėgino užstoti Greeną.

„Jau esu apie tai kalbėjęs. Kai NBA priima tokius sprendimus, mes negalime jų skųsti. Išeities nėra, – kalbėjo „Warriors“ vykdantysis direktorius Bobas Myersas. – Galime reaguoti kaip norime, tačiau tai nekeičia fakto, jog artėjančios nakties rungtynėse turėsime verstis be jo. Mano nuomonė nieko nepakeis.

Tokiose rungtynėse žaidėjai patiria didelį stresą ir būna apimti emocijų. Draymondas peržengė ribą, tačiau už tai buvo nubaustas. Jis nėra tobulas.“

Nusivylimo suspendavimu neslėpė ir Steve’as Kerras, tačiau vyriausiasis strategas teigė, jog be Greeno komanda pastaraisiais metais nebūtų buvusi tokia sėkminga, kokia buvo.

„Jau sakiau daug kartų, kad be Draymondo mes neturėtume nė vieno titulo, – kalbėjo Kerras. – Tai yra už mūsų kontrolės ribų. Draymondas yra emocingas ir mėgstantis kovą. Per savo karjerą jis ne kartą peržengė ribą, tačiau tai yra žaidimo dalis. Mes esame kartu su juo.“

Tai antras kartas Greeno karjeroje, kai jis dėl suspendavimo bus priverstas praleisti atkrintamųjų rungtynes. Tokios nuobaudos jis sulaukė ir 2016 metų finale, kai prisirinko per daug nesportinių pražangų ir kartą vožė LeBronui Jamesui žemiau juostos.

„Jo klaidas mato visas pasaulis. Kiekvieną kartą, kai jis suklysdavo, tikėdavausi, kad jis pasimokys“, – apie Greeno poelgius kalbėjo Mayersas.

Šį sezoną puolėjas taip pat ne kartą prisidirbo. Labiausiai įstringantis epizodas užfiksuotas „Warriors“ treniruotės metu, kai Greenas smogė kumščiu į veidą komandos draugui Jordanui Poole’ui.

Pasidalinti