Anksti užsodintas Iggy ir „Olympiakos“ nesėkmė Stambule

Anadolu Efes SK X nuotr.

Tritaškiais Pirėjo „Olympiakos“ gynybą atrakinę „Anadolu Efes“ krepšininkai iškovojo užtikrintą pergalę Stambule – 85:72.

Ignas Brazdeikis rungtynes pradėjo starto penkete nuo pradžių ėmėsi iniciatyvos. Pro šalį skriejo abu Igno tritaškiai, vienintelį bandymą iš arčiau blokavo Tiboras Pleissas. „Anadolu Efes“ spurtavo 12:2, o Georgios Bartzokas paparašė minutės pertraukėlės, po kurios lietuvio ant parketo nebeliko. Per 4 minutes Brazdeikis spėjo surinkti -5 naudingumo balus.

Iggy rungtynėse ant parketo nebepasirodė, o jo komandai nelabai sekėsi tirpdyti skirtumą. Įpusėjus rungtynėms šeimininkų persvara buvo dviženklė – 48:37.

Po pertraukos iniciatyvą perėmė graikai ir trečio kėlinuko pabaigoje savo atilikimą sumažino iki minimalaus – 61:62. Į tai vėl sėkmingesne atkarpa atsakė puikiai tritaškius pataikę „Anadolu Efes“ krepšininkai. Jie netruko atstatytu dviženklį pranašumą ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Nugalėtojams Shane’as Larkinas įmetė 15, Willas Clyburnas 14, Derekas Willisas 13, Rodrigue Beaubois 11, o Elijah Bryantas 10 taškų.

„Olympiakos“ komandai Alecas Petersas surinko 19, Moustapha Fallas 14, Kostas Papanikolaou 12, Isaiah Canaanas 11 taškų.

Stambulo komanda pataikė net 14 tritaškių iš 27 (51,9 proc.), taikliai atakavo ir „Oly“ – 10 iš 23 (43,5 proc.).