Kova dėl išlikimo: anksti mažumoje likęs „Panevėžys“ su „Džiugu“ pasidalino po tašką

Amine Benchaibas. FK Panevėžys nuotr.

Panevėžyje įvyko atidėtas 10-ojo „TOPsport A lygos“ susitikimas, kuriame vietos komanda sužaidė lygiosiomis su svečiais iš Žemaitijos. Beveik visą mačą mažumoje žaidęs „Panevėžys“ namuose nepralaimėjo pasidalino po tašką su Telšių „Džiugu“ – dvikova baigėsi rezultatu 0:0.

Namų ekipa jau 5-ąją minutę prarado Roką Rasimavičių, kuris nutraukė pavojingą varžovų ataką bei prieš save išvydo tiesioginę raudoną kortelę. Visgi, pirmąjį rimtesnį pavojų svečiai kūrė sužaidus beveik pusvalandį, kai po Joaquimo Domingoso pakelto kampinio galva tiesiai į Vytautą Černiauską smūgiavo Sergėjus Kulynyčius, Lucas de Vega kitoje barikadų pusėję atsakė tolimu bandymu.

Kėlinio pabaigoje J. Domingosas bei Dominykas Kubilinskas tikrino V Černiausko meistriškumą smūgiais iš už baudos aikštelės prieigų, tačiau kamuolys vartų tinkle taip ir neatsidūrė. Portugalas varžovų vartų sargą padirbėti privertė ir 53-iąją minutę, kai šis atliko tolimą bei stiprų šūvį

Per likusį laiką Nino Noordanusas sykį kėlė pavojų, V. Černiauskas atrėmė Meinardo Mikulėno smūgį galva, kiek vėliau puolėjo iš Nyderlandų dar kartą kaire koja spirtas kamuolys skriejo šalia stačiakampio.

Po sužaistų atidėtų 10-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių „Panevėžys“ su 37 taškais lieka 6-oje turnyro lentelės pozicijoje, savo ruožtu, „Džiugas“ yra surinkęs 33 taškus bei laipteliu žemyn pastūmėjo tiek pat taškų turinčią Marijampolės „Sūduvą“.