Anglijos karalius rinktinę ragina laimėti per 90 minučių: „Nenorime aukšto kraujospūdžio“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Karalius Charlesas III (Scanpix nuotr.)

Anglijos futbolo rinktinei trečiadienį užsitikrinus vietą antrajame Europos čempionato finale iš eilės, karalius Charlesas III savo šalies futbolininkams turėjo ir sveikinimų, ir prašymų.

Trečiadienio vakarą Garetho Southgate’o treniruojama rinktinė paskutinėmis akimirkomis 2:1 nugalėjo Nyderlandų futbolininkus ir žengė į Europos čempionato finalą.

Senojo žemyno turnyro finalą anglai pasiekė antrą kartą iš eilės. Pastarąjį kartą jiems iki titulo trūko labai nedaug – Italijai nusileista tik po baudinių serijos.

Skaudulius iš „Wembley“ stadiono prisiminęs Anglijos monarchas savo rinktinę paragino šįkart reikalus išspręsti per pirmas 90 minučių.

„Žmona ir aš prisidedame prie kitų šeimos narių ir nuoširdžiai sveikiname jus pasiekus UEFA Europos čempionato finalą. Taip pat siunčiame didžiausius linkėjimus sekmadienio rungtynėms.

Jeigu galiu paprašyti, raginu jus užsitikrinti pergalę per pagrindinį laiką, kad nereikėtų stebuklingų įvarčių paskutinėmis minutėmis ar dar vienos baudinių dramos. Esu tikras, kad tokiu būdu tauta išvengtų aukšto kraujospūdžio ir streso.

Sėkmės, Anglija!“ – žinutę rinktinei pasiuntė karalius.

Šiame Europos čempionate anglai tautą prakaituoti privertė ne kartą. Pergalė prieš Nyderlandus pasiekta tik pagrindinio laiko pabaigoje, o pusfinalio Southgate’o komanda apskritai galėjo nematyti, jeigu ne stebuklingas Jude’o Bellinghamo įvartis per save prieš slovakus 95-ą minutę ir ne laimėti baudiniai ketvirtfinalyje prieš šveicarus.

Jude’o Bellinghamo įvartis

Vokietijoje vykstančio Europos čempionato finale Anglijos rinktinės laukia neabejotinai geriausią futbolą visame turnyre demonstruojanti Ispanija.

Pasidalinti