Anglijoje – įtikinamos dėl titulo kovojančių komandų pergalės

Anglijos „Premier“ lygoje pergales šventė kartu su „Liverpool“ dėl čempionų titutlo kovojančios „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ ekipos.

Mikelio Artetos auklėtiniai namuose 2:0 susitvarkė su dėl išlikimo lygoje kovojančia Lutono komanda. Abu įvarčiai krito pirmajame mačo kėlinyje.

Įpusėjus kėliniui Martinas Odegaardas varžovų baudos aikštelėje gavo perdavimą iį Kai Havertzo ir nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Kėlinio pabaigoje palei galinę liniją prasiveržęs Reissas Nelsonas atliko aštrų perdavimą į varžovų vartininko aikštelę ir kamuolį į savo vartus nukreipė Daiki Hashioka. „Arsenal“ tapo lygos lyderiais – jie vienu tašku aplenkė Liverpulio komandą, kuri savo rungtynes žais rytoj.

Martinas Odegaardas (Arsenal X nuotr.)

Pepo Guardiolos auklėtiniai turėjo gerokai rimtesnį iššūkį. „Manchester City“ namuosė priėmė dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojančius Birmingemo „Aston Villa“ futbolininkus.

„Man City“ išsiveržė į priekį jau 11-tą minutę kai Jeremy Doku perdavimą vienu lietimu uždarė Rodri. 20-tą minutę Jhonas Duranas sužaidė sienelę su Morganu Rogersu ir išlygino mačo rezultatą.

Per pridėtą pirmo kėlinio laiką šeimininkams pranašumą grąžino Philas Fodenas. Po jo baudos smūgio kamuolys skriejo tiesiai į priešininkų gyvatvorę, tačiau joje buvę žaidėjai prasiskyrė ir kamuolys įskriejo į vartus.

ManCity X nuotr.

Po pertraukos tęsėsi Fodeno benefisas. Jis puikiais smūgiais 62-ą ir 69-tą minutėmis siuntė kamuolį į Robino Olseno vartus ir įformino hat-tricką bei įtvirtino komandos pergalę. Guardiola šiose rungtynėse patausojo savo lyderius – ant atsarginių suolo mačą stebėjo Kevinas De Bruyne ir Erlingas Haalandas.

Mančesterio komanda taškais susilygino su „Liverpool“. „Aston Villa“ lieka ketvirtoje vietoje. Jie dviem taškais lenkia „Tottenham“ futbolininkus, tačiau yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.