Anglijoje – įspūdingas „Newcastle“ sugrįžimas ir pergalė prieš „West Ham“

Įpusėjus antrajam rungtynių kėliniui aikštėje pasirodęs Harvey Barnesas pasižymėjo dukart ir išplėšė pergalę „Newcastle United“ ekipai.

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „West Ham“ išvykoje pirmavo 3:1 likus 13 minučių iki pagrindinio laiko pabaigos, tačiau Barneso įvartis 90-tą minutę atnešė pergalę 4:3 šeimininkams.

Niukaslo futbolininkai jau trečią mačo minutę pelnė įvartį – pasižymėjo Alexanderis Issakas. Vis tik, dar pirmajame kėlinyje svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį. Įvarčius mušė Michailas Antonio ir Mohhamedas Kudusas. Iškart po pertrauko persvarą padvigubino Jaredas Bowenas.

77-tą susitikimo minutę 11 metrų baudinį realizavo Isaakas, o tada išaušo Barneso laikas – 83-ią minutę jis išlygino rezultatą, o 90-tą – puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų išplėšė pergalę savo komandai.

„Newcastle“ sąskaitoje – 43 taškai. Jie rikiuojasi 8-toje vietoje. Vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusi „West Ham“ turi 44-is taškus ir žengia 7-toje vietoje.