Anglijoje – du dešimtmečius neregėtas sugrįžimas

Anglijos „Premier“ lygoje neįtikėtiną pergalę namų rungtynėse su „Luton“ pasiekė „Bournemouth“ futbolininkai.

Aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje buvo pasiųsti į nokdauną. Tahithas Chongas, Chiedozie Ogbene ir Rossas Barkley mušė įvarčius į Neto ginamus vartus ir atrodė, kad rungtynių nugalėtojo klausimas išssisprendė pirmajame kėlinyje – 0:3.

Po pertraukos, sužaidus 5 minutes, reto grožio įvartį pelnė šeimininkų atakų lyderis Dominicas Solanke. Kulnu varžovui tarp kojų kamuolį prasimetęs puolėjas elegantiškai jį permetė ir per Lutono komandos vartų sargą Thomasą Kaminski. Tai – 15-tas jo įvartis sezone. Tiek pat yra mušęs Mohamedas Salah. Daugiau lygoje įvarčių mušė tik Ollie Watkinsas – 16 ir Erlingas Haalandas – 18.

62 ir 64 minutėmis Illia Zabarnyi ir Antoine Semenyo rezultatą išlygino, o 83 minutę tas pats Semenyo pelnė ir pergalingą įvartį – 4:3.

Tai tik penktas kartas „Premier“ lygos istorijoje, kai trimis įvarčiais atsilikinėdama komanda, sugeba laimėti rungtynes. Paskutinis toks atvejis užfiksuotas dar 2003-iais metais, kai „Wolves“ tai padarė prieš „Leicester City“ ekipą.