„Anadolu Efes“ sutraiškė Giedraičio komandą ir įšoko į įkrintamąsias

Anadolu Efes SK X nuotr.

Stambulo „Anadolu Efes“ pačiupo paskutinį bilietą į Eurolygos įkrintamąsias varžybas.

Elijah Bryanto įkvėpti Stambulo krepšininkai namuose 100:55 susitvarkė su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Pergalė ne tik garantavo „Anadolu Efes“ patekimą į Eurolygos įkrintamąsias, bet ir užtikrino devintą vietą galutinėje įskaitoje. Pirmajame įkrintamųjų etape jie namuose susigrums su „B askonia“ ir Bolonijos „Virtus“ akistatos pralaimėtojais.

Turkijos komandos sėkmė panaikino Belgrado „Pertizan“ ir Milano „Emporio Armani“ komandų šansus pratęsti savo sezonus.

Kosminę atkarpą rungtynėse sužaidė Turkijos komandos amerikietis Elijah Bryantas. Pirmąjį kėlinuką ant atsarginių suolelio praleidęs gynėjas į ant parketo žengė sužaidus dvi minutes antrajame.

Iki pertraukos Bryantas pataikė visus 5 mestus dvitaškius, abu tritaškius ir viso suvertė net 19 taškų. „Anadolu Efes“ antrą ketvirtį laimėjo 30:20 ir iki pertraukos susikrovė 14-os taškų pranašumą – 45:31.

Po rungtynių pertraukos šeimininkai nemažino tempo ir pradėjo triuškinti varžovus. Paskutiniajame ketvirtyje serbai pirmuosius taškus pelnė tik šiam įpusėjus, o per tą laiką Stambulo komanda jų surinko 16.

„Crvena Zvezda“ sezone liko su 11 pergalių ir užėmė 16-tą vietą turnyre.

Rokas Giedraitis ant parketo praleido 25 minutes ir surinko 11 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir suklydo 2 kartus.

Bryantas viso rungtyniavo kiek daugiau nei 20 minučių ir surinko 26 taškus ir 24 naudingumo balus. Derekas Willisas įmetė 15, o Danas Oturu pridėjo 13 taškų. Shane’as Larkinas rungtynes baigė su 2 taškais ir 7 rezultatyviais perdavimais.