„Anadolu Efes“ sustabdė pergalingą ALBA žygį

Willas Clyburnas (nuotr. Anadolu Efes Twitter)

Stambulo „Anadolu Efes“ (2-2) įsirašė antrąją pergalę Eurolygoje.

Ergino Atamano auklėtiniai namuose 78:74 (22:23, 19:14, 17:23, 20:14) nugalėjo iki šiol nepralaimėjusią Berlyno ALBA (3-1).

Likus 3 minutėms ALBA dvitaškiu priartino Yovelis Zoosmanas (72:74). Tuomet šeimininkus truktelėjo Willo Clyburno ir Achille Polonaros metimai (78:72).

Pusantros minutės ekipos keitėsi netaikliais metimais, o ypač nesėkmingai pasirodė Luke’as Sikma, kurio trys netaiklūs metimai neleido ALBA priartėti. Galop „Anadolu Efes“ išsaugojo pergalę savo rankose.

Nugalėtojams W. Clyburnas per 34 minutes surinko 16 taškų (2/10 dvit., 3/6 trit., 3/4 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus ir 22 naudingumo balus.

Vasilije Micičius per 34 minutes pridėjo 20 taškų (3/7 dvit., 3/10 trit., 5/5 baudų), 11 rezultatyvių perdavimų, 2 atkovotus kamuolius ir 21 naudingumo balą.

ALBA gretose labiausiai išsiskyrė Christas Koumadje, kuris per 19 minučių surinko 12 taškų (6/6 dvit.), 5 atkovotus kamuolius, net 6 blokus ir 24 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20, Willas Clyburnas 16, Rodrigue’as Beaubois 10.
ALBA: Tamiras Blattas ir Yovelis Zoosmanas po 15, Christas Koumadje 12, Gabriele Procida 8.