Amerikietiški kalneliai Stambule: „Anadolu Efes“ trenerio debiutą pažymėjo pergale prieš Milano ekipą

Anadolu Efes SK X nuotr.

Tomislavas Mijatovičius pergalingai debiutavo Stambulo „Anadolu Efes“ vyr. trenerio poste. Namuose 79:73 įveikta Milano „Emporio Armani“.

Milano komanda antrą ketvirtį laimėjo 9, o ketvirtą – 8 taškais, tačiau rungtynių baigtį nulėmė net 7:30 pralaimėtas trečiasis.

Praėjusiame ture Stambulo komanda patyrė sutriuškinimą Kaune. kur juos 96:70 nušlavė „Žalgiris“. Kitą dieną klubas išplatino pranešimą, kad Erdemas Canas palieka ekipą, o į jo vietą stoja ilgus metus asistentu „Anadolu Efes“ dirbęs Mijatovičius.

Pirmas nerezultatyvus rungtynių kėlinukas baigėsi lygiai – 15:15. Antrajame svečius įkvėpė Rodney McGruderis, įmetęs net 4 tritaškius, o Milano ekipa prieš pertrauką atitrūko – 43:34.

Po poilsio turkai iškart spurtavo 10:0, o trečią kėlinuką laimėjo net 30:7 bei susikūrė solidų atotrūkį – 64:50.

Ettore Messinos auklėtiniai neketino pasiduoti ir lemiamą kėlinuką pradėjo 9:3 bei sumažino deficitą iki vienženklio – 59:67. Italai nesusitojo ir likus žaisti 4 minutes, po Shavono Shieldso taškų, išlygino rezultatą –71:71.

Į tai dviem tritaškiais paeiliui atsakė Willas Clyburnas, o svečiai savo atsakymo nebeturėjo ir pergalę debiutinėse rungtynėse šventė Mijatovičius.

„Anadolu Efes“: Larkinas 19 (4/7 dvit., 3/7 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd., 24 naud.), Tiboras Pleissas 17 (4/6 dvit., 3/3 trit., 6 atk. kam., 19 naud.), Elijah Bryantas 9, Darius Thompsonas 9 (4 rez. perd.), Derekas Willisas 9 (8 atk. kam.)

„Emporio Armani“: Shavonas Shoeldsas 17 (3/9 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 20 naud.), McGruderis 16 (4/5 trit.), Johannesas Voightmannas 16 (5 atk. kam.), Shabazzas Napieras 7 (7 rez. perd.), Nikola Mirotičius 6.