Alcarazas Madride pervažiavo Zverevą, Medvedevas nusileido tautiečiui

Carlosas Alcarazas (Scanpix nuotr.)

Antradienį Madrido „Masters“ turnyre startavo aštuntfinalio kovos, kuriose greitą pergalę iškovojo Carlosas Alcarazas, o netikėtą pralaimėjimą patyręs Daniilas Medvedevas vėl konfliktavo su sirgaliais.

Antrą vietą ATP reitinge užimantis Alcarazas per 83 minutes 6:1, 6:2 lengvai susitvarkė su vokiečiu Alexanderiu Zverevu, Madride triumfavusiu du sykius.

Paduodamas Zverevas pralaimėjo viso labo 8 taškus.

„Šiandien pademonstravau labai aukšto lygio tenisą. Jaučiuosi labai gerai, o tokie mačai prideda daug pasitikėjimo.

Pradžioje šiek tiek nervinausi, tačiau turėjau kažkaip susitvarkyti. Geriausi pasaulio žaidėjai puikiai tvarkosi su emocijomis, o aš noriu būti kaip jie. Nenoriu parodyti varžovams, kad jaudinuosi. Smagu žaisti prieš savo tautiečius“, – po pergalės kalbėjo Alcarazas.

Ispanijoje vykstančiuose turnyruose Alcarazas yra laimėjęs 18 mačų iš eilės.

Zverevui antroji pasaulio raketė atkeršijo už pernai „Roland Garros“ turnyre patirtą nesėkmę.

Netikėtai iš „Masters“ turnyro Madride antradienį pasitraukė Medvedevas, 6:7 (1:7), 4:6 nusileidęs tautiečiui Aslanui Karatsevui.

Po kvalifikacijos į pagrindines varžybas patekusiam rusui tai buvo pirma pergalė prieš pirmo ATP dešimtuko tenisininką nuo 2021 metų. Iš viso prieš tokius priešininkus iš 13 susitikimų Karatsevas laimėjo 6.

Dviejų rusų akistata buvo pažymėta keliomis pertraukomis dėl Medvedevo veiksmų. Pirmajame sete jis specialiai paleido kamuolį į rėmėjų stendą ir atsisakė žaisti tol, kol bokštelio teisėjas nenuramino švilpiančių sirgalių.

Antrą kartą mačas stabtelėjo antrajame sete, kuomet padavimus iš giliai priimantis Medvedevas tam pačiam teisėjui pradėjo skųstis, jog aikštėje yra per mažai vietos.

Pirmą kartą į „Masters“ turnyro ketvirtfinalį patekęs Karatsevas susitiks su Tayloro Fritzo ir Zhang Zhizheno poros nugalėtoju. Alcarazas ketvirtfinalyje žais prieš Andrejų Rublevą nugalėjusį Kareną Khachanovą.