ALBA patiesusi „Barcelona“ įsirašė pirmąją pergalę

Jabari Parkeris. Barca Basket nuotr.

Pralaimėjimu Kaune sezoną pradėjusi „Barcelona“ ekipa sėkmingai atsitiesė antrajame Eurolygos ture.

Penktadienio vakarą Juano Penarroya auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 88:73 susitvarkė su Berlyno ALBA bei pasiekė pirmą pergalę šiame sezone.

Šeimininkai rungtynes pradėjo pelnydami 8 taškus be atsako, tačiau Berlyno ekipa spurtavo ir greitai sumažino atsilikimą iki minimumo – 10:11. „Barca“ vėl atsiplėšė nuo varžovų (19:12), tačiau išlaikyti pranašumo nepavyko po pirmųjų dešimties minučių tepirmavo 3 taškais – 19:16. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė – Ispanijos ekipa buvo priekyje ir į pertrauką išsinešė 6 taškų persvarą – 43:37.

Antroje mačo dalyje šeimininkai toliau kontroliavo žaidimą ir spurtas ketvirto kėlinio pradžioje leido Joano Penarroya kariaunai susikrauti įtikinamą persvarą – 71:55. Sėkmingai rungtynes užbaigusi „Barca“ iškovojo užtikrintą pergalę.

ALBA ekipai trūko geresnio pataikymo iš toli, svečiai realizavo vos 3 tolimus metimus iš 18 bandymų (16,7 proc.). Tuo metu „Barcelona“ pataikė 11 tritaškių iš 28 (39,3 proc.).

Nugalėtojams 18 taškų ir 16 naudingumo balų surinko Dario Brizuela. 14 taškų pridėjo Kevinas Punteris, 10 – Janas Vesely.

Universalų pasirodymą surengė Tomašas Satoransky nepelnė nė taško, tačiau atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Berlyno klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 13 taškų surinkęs Martinas Hermannssonas, 12 taškų pelnė Willas McDowellas-White’as.

Kovas Eurolygoje „Barca“ pratęs spalio 16 dieną, kuomet savų žiūrovų akivaizdoje susikaus su „Monaco“. ALBA pirmosios pergalės sieks spalio 15 dieną rungtynėse su Vilerbano ASVEL.