Aistringas PAO centro atsakas kritikams: „Atnešu jums čekį“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Mathias Lessort'as (Euroleague.net nuotr.)

Su Atėnų „Panathinaikos“ Eurolygos čempionu tapęs centras Mathiasas Lessort’as pasiuntė žinią savo kritikams.

Sekmadienio vakarą prancūzo atstovaujama Graikijos komanda 95:80 įveikė nugalėtojų titulą gynusius Madrido „Real“ krepšininkus ir po 13 metų pertraukos grąžino titulą Atėnams.

„Nerealu, beprotiškas jausmas, – apie laimėtą titulą kalbėjo Lessort’as. – Vis dar negaliu suvokti, jog iš tikrųjų tai padarėme būdami tik metus kartu.“

Pats Lessort’as tapo kone centrine „Panathinaikos“ sėkmės figūra. Eurolygoje 28-erių centras šį sezoną vidutiniškai rinko 13,6 taško, 6 atkovotus kamuolius, 0,9 bloko ir 19,1 naudingumo balo.

15 metų kaimelį Martinikoje palikęs aukštaūgis finale prieš „Real“ sumetė 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

„Tai turėtų parodyti visiems iš mano salos, kad galime įgyvendinti savo svajones. Aš esu mažas vyrukas iš mažo kaimelio, net ne iš sostinės, o iš mažo kaimelio Martinikoje. Iš vaiko mažame kaimelyje tapau Eurolygos čempionu. Vis dar sunku tai įsisąmoninti“, – emocingą kalbą rėžė Lessort’as.

Dar būdamas rūbinėje centras kreipėsi ir į savo kritikus.

„Jūs sakėte, kad aš esu Europos taurės centras ir nesu vertas būti komandoje, kuri pretenduoja laimėti Eurolygą. Mačiau visą tą mėšlą ir dabar jums atnešu čekį. Pasakykit dabar, kas yra Europos taurės centras ir kas nėra tinkamas centras laiminčiai Eurolygos komandai. Nagi, parodykit savo akis“, – sielą rūbinėje išlaisvino Lessort’as.

28-erių prancūzas buvo vienas realiausių pretendentų tapti Eurolygos finalo ketverto MVP, tačiau šis apdovanojimas atiteko dar geresnį pasirodymą finale surengusiam Kostui Sloukui.

„Kostas šiandien mus tempė. Deja, jis pavogė iš manęs MVP titulą. Juokauju! Labai džiaugiuosi dėl jo, nes jis to nusipelnė. Jis dėl to labai sunkiai dirbo ir praėjusią vasarą priėmė labai nelengvą sprendimą, kai tapo „Panathinaikos“ žaidėju“, – komandos draugui duoklę atidavė centras.

Pasidalinti