Aiškios visos EČ ketvirtfinalių poros: laukia didysis futbolo penktadienis

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Jude‘as Bellinghamas pelnė įvartį į Slovakijos vartus paskutinėmis sekundėmis. Scanpix nuotr.

Antradienio vakarą buvo sužaistos paskutinės Europos čempionato aštuntfinalio rungtynės, o po jų paaiškėjo visos turnyro ketvirtfinalių poros.

Jau aišku, kad Europa turės naujus futbolo čempionus. Titulą gynę Italijos futbolininkai neturėjo jokių šansų kovoje su Šveicarijos komanda.

Tarpusavyje susitinkantys turnyro favoritai savaime negarantuoja gražaus reginio aikštėje, ką puikiai parodė nuobodoka Prancūzijos ir Belgijos rinktinių akistata. Vis tik, dvi ketvirtfinalių poros išsiskiria iš likusių.

Liepos 5 dieną, penktadienį futbolo aistruolių laukia dvi finalo vertos dvikovos. 19 valandą Štutgarte susikaus Ispanijos ir Vokietijos komandos. Po šio mačo veiksmas kelsis į Hamburgą, kur 22 valandą Portugalijos rinktinė stos į kovą su prancūzais.

Liepos 6 dieną, šeštadienį. 19 valandą tik Jude’o Bellinghamo fenomenalaus įvarčio dėka išsigelbėję anglai susitiks su Šveicarijos komanda. Pastariesiems tai bus antra paeiliui akistata su praėjusių pirmenybių finalo dalyviais. Rungtynės bus žaidžiamos Diuseldorfe.

Tą patį vakarą, 22 valandą Vokietijos sostinėje, Berlyne Nyderlandų ekipai iššūkį mes netikėtai austrus aštuntfinalyje eliminavę Turkijos futbolininkai.

Europos čempionato ketvirtfinaliai:

Ispanija – Vokietija

Portugalija – Prancūzija

Anglija – Šveicarija

Nyderlandai – Turkija

Pasidalinti