Aiški „Auksinės“ rinktinės sudėtis: nebus dviejų garsių vardų

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
2003 metų Lietuvos rinktinė (ELTA nuotr.)

2003 metų rugsėjį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė triumfavo Europos čempionate Švedijoje. Minint šios pergalės dvidešimtmetį, rugsėjo 21 dieną legendinė rinktinė vienam vakarui sugrįš į aikštelę ir praneša, kuriuos krepšininkus kitą savaitę išvysime Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.

Kitą ketvirtadienį didžiausioje sostinės arenoje aikštėje išvysime net 10 iš 12 Švedijos sostinėje Europos žemyno auksą iškovojusių krepšininkų: Arvydą Macijauską, Ramūną Šiškauską, Saulių Štombergą, Mindaugą Žukauską, Eurelijų Žukauską, Donatą Slaniną, Virginijų Praškevičių, Dainių Šalengą, Giedrių Gustą ir Kšištofą Lavrinovičių.

Rungtynėse nebus tąkart turnyro MVP titulą atsiėmusio Šarūno Jasikevičiaus ir Dariaus Songailos.

Tris milijonus širdžių pavergusiai komandai, kaip ir prieš 20 metų Stokholme, vadovaus Antanas Sireika, o jam talkins Valdemaras Chomičius. Parodomosiose rungtynėse „Auksinė“ rinktinė susirungs su Lietuvos U20 rinktine, kurios tarpe taip pat išvysime ir keletą garsių pavardžių, apie kurias bus paskelbta netrukus.

„Džiaugiamės, kad renginyje galės dalyvauti didžioji dalis „Auksinės“ rinktinės narių, įskaitant ir du trenerius. Manau, kad tai didžiulis laimėjimas mums visiems, todėl labai kviečiu krepšinio mylėtojus pasinaudoti šia unikalia galimybe ir prisiminti auksinius laikus arenoje“, – teigė krepšinio rungtynes organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Rungtynių žiūrovų lauks ne tik krepšinis, bet ir muzikiniai bei šokių pasirodymai, šviesų šou, unikali galimybė pabendrauti bei įsiamžinti su legendiniais krepšininkais, specialūs žaidimai, prizai ir daug netikėtų staigmenų. Negana to, renginio metu Lietuvos krepšinio federacijos prizais bus apdovanoti krepšiniui nusipelnę žmonės.

„Nors 20 metų prabėgo, puikiai prisimenu kiek Lietuvos fanų susirinkdavo į rungtynes, jautėme didžiulę vienybę. Kartais atrodė, kad žaidžiame namuose. Net Valdas Adamkus atvažiavo, o visa arena skandavo: „Valdai, Valdai!”. Šiurpuliukai bėgiojo per kūną. Tikiuosi šiurpuliukai bėgios per kūną ir rugsėjį, kai minėsim pergalės dvidešimtmetį, laukia puikus vakaras“, – teigia „Auksinės“ rinktinės narys Kšištofas Lavrinovičius.

Pelnas, uždirbtas iš renginio bilietų, bus paaukotas Lietuvos ir Ukrainos paramos organizacijoms, tarp kurių – paramos sunkiais sergantiems vaikams fondas.

Pasidalinti