Afrikoje: Dvi dramatiškos lygiosios lėmė, kad Egiptas keliauja toliau, o Gana palieka turnyrą

Dramatiškai išsisprendė B grupės komandų likimas Afrikos Tautų lygos grupių etape. Viso 4 įvarčiai buvo pelnyti per teisėjo pridėtą laiką.

Ganos rinktinė 90 rungtynių su Mozambiku minutę, po dviejų Jordano Ayew įvarčių, pirmavo 2:0 ir viena koja buvo kitame Afrikos Tautų lygos etape. Tačiau Geny Catamo 91 minutę realizavo 11 m. baudinį, o 94 minutę Reinildo Mandava išlygino rezultatą ir sudaužė Ganos aistruolių širdis.

Kitos grupės rungtynės tarp lyderį Mohamedą Salah praradusio Egipto ir Žaliojo Kyšulio rinktinių taip sprendėsi per teisėjo pridėtą laiką. Žaliojo Kyšulio ekipą pirmo kėlinio pačioje pabaigoje į priekį išvedė Gilsonas Tavaresas. Į tai Egiptas jau penktą antro kėlinio minutę atsakė Mahmoudo Trezeguet įvarčiu.

Tas pats Trezeguet trečią rungtynėse pridėtą minutę asistavo Mostafa Mohamedui, kuris išvedė Egiptą į priekį – 2:1. Vis tik, devintą pridėtą minutę Bryanas Silva Teixeira pelnė išlyginamąjį įvartį.

Tai buvo trečios egiptiečių lygiosiomis sužaistos rungtynės turnyre iš tiek pat galimų. Dėka Ganos futbolininkų dramatiškai paleistos pergalės, trijų surinktų taškų jiems užteko, kad grupėje liktų antri ir žengtų tarp 16 geriausių čempionato komandų.

Jei Egiptui pavyktų pasiekti pirmenybių pusfinalį, tikėtina, kad prie komandos vėl pasijungtų Salah, kuris artimiausiu metu grįš į Liverpulį, kur atliks reabilitaciją.

Ganos rinktinė su 2 taškais liko tarp blogiausiai pasirodžiusių trečias vietas užėmusių komandų ir pasirodyma turnyre Dramblio Kaulo Krante baigė.