Abrinesas džiaugiasi katalonų sprendimu nutraukti derybas su Hezonja

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Alexas Abrinesas (X nuotr.)

Mario Hezonja ir Alexas Abrinesas buvo labai arti jėgų suvienijimo po 9 metų petraukos, tačiau šis scenarijus nepasitvirtino.

Po Ispanijos lygos (ACB) finalinių varžybų žiniasklaidoje skambėjo pranešimai, kad kroatas jau yra sutaręs su katalonais dėl ilgalaikio kontrakto, tačiau viskas labai greitai nutrūko.

Pagrindinė priežastis, sutrukdžiusi Hezonjai sugrįžtį į Barseloną, kroato interviu metu išreikštas noras su „Real“ komanda iškovoti dar ne vieną titulą.

Barselonos komandos kapitonas Abrinesas tikėjosi vėl tapti komandos draugais su Mario, tačiau interviu metu paaiškino, kodėl pritarė komandos sprendimui nutraukti derybas su Madrido komandos lengvuoju kraštu.

„Krepšininkas negali kalbėti apie tokius dalykus, kai jau yra sutaręs su kita komanda. Aš jau buvau aprodęs jam mūsų komandos rūbinę, patalpas ir tikrai tikėjausi, kad suvienysim jėgas, tačiau yra kaip yra. Klubas, manau, priėmė puikų sprendimą.

Kiek teko girdėti, jis jau buvo viena koja mūsų komandoje. Bus gera pamoka kitiems krepšininkams ateityje, kad reikia žiūrėti, ką kalbi“, – pasakojo Abrinesas.

Kroatas su ispanu kartu žaidė „Barcelona“ organizacijoje 2012–2015 m.

Praėjusiame Eurolygos sezone Hezonja rinko po 13,5 taško, 4,6 atkovoto kamuolio, 0,9 rezultatyvaus perdavimo ir 13,3 naudingumo balo.

Abrineso vidurkiai siekė 6,9 taško, 2 atkovoti kamuoliai, 0,5 rezultatyvaus perdavimo ir 6,6 naudingumo balo per rungtynes.

Katalonų komandą tarpsezonyje jau papildė Kevinas Punteris, persikėlęs iš Belgrado „Partizan“ komandos. Su amerikiečiu sudaryta vienerių metų sutartis.

Pasidalinti