A lygoje – „Žalgirio“ kerštas čempionato naujokams

Elvio Žaldario nuotr.

Vladimiro Čeburino vadovaujama Vilniaus „Žalgirio“ komanda rinktinių pertrauką pasitiks pergalingų nuotaikų.

Sekmadienį 16-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynėse Lietuvos vicečempionai 3:1 nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

Į priekį „Žalgiris“ veržėsi jau 19-ą minutę, kuomet Pauliaus Golubicko uždirbtą 11 m baudinį realizavo Liviu Antalis. Antro kėlinio pradžioje po Joelio Bopesu pakelto kampinio vilniečių persvarą dvigubino Jurijus Kendyšas.

Įpusėjus antrajam kėliniui, 71-ą minutę, „TransINVEST“ atsilikimą sušvelnino vartininko klaida pasinaudojęs Linas Pilibaitis, tačiau netrukus Bopesu pakeltas kampinis virto dar vienu „Žalgirio“ įvarčiu.

Iškovodami pergalę Čeburino auklėtiniai atsirevanšavo už savaitės viduryje patirtą nesėkmę LFF taurės turnyro aštuntfinalyje.

Žalgiriečiams tai buvo trečia pergalė paeiliui, po kurios jie atstatė 7 taškų persvarą prieš artimiausius persekiotojus turnyrinės lentelės viršuje.

Tuo metu „TransINVEST“ po 16-ojo turo sugrįžo į turnyrinės lentelės dugną, iš kurio pakilo šeštadienį „Šiaulius“ nugalėjęs „Panevėžys“