A Lygoje – „Šiauliams“ palanki Kauno „Žalgirio“ pergalė prieš „Hegelmann“

Lino Žemgulio nuotr.

Kauno „Žalgiris“ atidėtose 18 turo rungtynėse 4:0 sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą. Šis rezultatas yra palankus Šiaulių futbolo komandai kovoje dėl 3 vietos.

Jau 5 rungtynių minutę po Grato Sirgėdo perdavimo į baudos aikštelę pasižymėjo Vilius Armanavičius. 49 minutę rezultatą padvigubino Jasonas Noslinas. Dar po 15 minučių rungtynių likimą išsprendė Artūras Dolžnikovas. Jau per teisėjo pridėtą laiką svečių triuškinimą užbaigė Yuma Suwa.

Pergalė „Žalgiriui“ paliko teorines viltis kovoje dėl bronzos, tačiau tam pasiekti bus reikalingi „Šiaulių“ ir „Hegelmann“ pralaimėjimai.

Šiuo metu 3 A Lygos vietoje rikiuojasi „Šiauliai“. Jų sąskaitoje 57 taškai po 33 rungtynių. „Hegelmann“ žengia 4 vietoje su 56 taškais, o Kauno „Žalgiris“ – 5 vietoje su 53 taškais. Abi nuo „Šiaulių“ atsiliekančios ekipos yra sužaidusios 1 rungtynėmis daugiau.

Šiauliai pirmadienį priims čempionų titulą užsitikrinusius Panevėžio futbolininkus. Paskutiniuose turuose jų laukia išvyka į Telšius ir paskutinės sezono rungtynės su Gargždų „Banga“ namuose.

„Hegelmann“, lapkričio 4 dieną, priims Vilniaus „Žalgirį“, o sezoną pabaigs vėl rungtynėmis Kaune su šiandienos skriaudikais.

Na, o Kauno „Žalgirio“ prieš dvikovą su lentelės kaimynais laukia išvyka į Vilnių ir rungtynės su dėl išlikimo kovojančiais „Riteriais“.