A lygoje – pagilėjusi „Džiugo“ duobė ir identiškos „Žalgirių“ pergalės

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Vilniaus Žalgirio futbolininkai (Elvio Žaldario nuotr.)

„TOPsport A lygoje“ prastesnę atkarpą savo sirgalių akivaizdoje nutraukė Alytaus DFK „Dainava“. 20-ajame ture dainaviečiai pirmieji praleido įvartį, bet likvidavo deficitą ir 3:1 įveikė Telšių „Džiugą“.

Pirmąjį tikslų smūgį 27-ąją minutę atliko svečiai. Po pakelto kampinio Lukas Ankudinovas pamušė kamuolį link Nino Noordanuso ir „Džiugo“ puolimo lyderis smūgiavo preciziškai.

Vis dėlto antrame kėlinyje „TOPsport A lygoje“ debiutavęs 17-metis Vykintas Gaudiešius su gynėjais kapituliavo. 55-ąją minutę kontratakos metu į priekį pabėgęs Aaronas Olugbogi surado aikštelėje Stanislavą Sorokiną, kuris savo šansu pasinaudojo.

Po 5 minučių tas pats Sorokinas asistavo pirmą įvartį Lietuvos čempionate šiemet pelniusiam jaunam puolėjui Davorui Rakičiui. 78-ąją minutę „Dainavos“ pergalę įtvirtino Dmytro Mandryčenkos perdavimo sulaukęs Renatas Banevičius.

Po nelengvos kovos pergalę Gargžduose pasiekė Vilniaus „Žalgiris“, 2:0 palaužęs „Bangos“ pasipriešinimą ir laimėjęs jau septintą mačą iš eilės.

Pirmajame kėlinyje daug kamuolį kontroliavę žalgiriečiai nepasižymėjo, o antrajame lemtingos buvo standartinės situacijos – po kampinių iš arti mušė puolėjai Meinardas Mikulėnas ir Liviu Antalis.

Identišku rezultatu ketvirtadienį triumfavo ir „Kauno Žalgiris“, antrą kartą šį sezoną įveikęs čempionato naujokę Vilniaus rajono „TransINVEST“.

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Žanas Benedičičius ir Edvinas Kloniūnas.

Pasidalinti