„Chelsea“ palaužę „Liverpool“ futbolininkai susigrąžino pirmą vietą „Premier“ lygoje

Liverpool futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Arne Sloto vadovaujama „Liverpool“ komanda pergalingą seriją pratęsė ir prieš Londono „Chelsea“.

Sekmadienį „Premier“ lygos lyderiai Anglijos grandų dvikovoje „Chelsea“ pranoko 2:1 ir susigrąžino prieš kelias valandas „Manchester City“ užleistą pirmą vietą turnyrinėje lentelėje.

Į priekį „Liverpool“ veržėsi 29-ą minutę, kuomet Curtiso Joneso uždirbtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Mohamedas Salah.

Netrukus Sloto komanda prarado susižeidusį puolėją Diogo Jotą, tačiau su jo vietą užėmusiu Darwinu Nunezu žaidimas pernelyg nesikeitė. Besibaigiant kėliniui Jonesas į „Chelsea“ vartus uždirbo dar vieną baudinį, tačiau po VAR peržiūros Londono ekipos vartininkui Robertui Sanchezui fiksuotas taisyklių pažeidimas buvo panaikintas.

Jau antro kėlinio pradžioje „Chelsea“ rezultatą lygino Nicolas Jacksonas, bet  „Liverpool“ persvarą atsatė pergalingą įvartį mušęs Jonesas.

Septintą pergalę iš eilės per visus turnyrus iškovojusi „Liverpool“ vėl šoktelėjo į turnyrinės lentelės viršų, kur po 8 turų „Man City“ futbolininkus lenkia 1 tašku.

Kitą savaitę „Liverpool“ laukia du rimti testai – Čempionų lygoje prieš „Red Bull Salzburg“ ir sekmadienį „Premier“ lygoje prieš „Arsenal“.

Tuo metu „Chelsea“ po pralaimėjimo lieka šeštoje vietoje, o 9-ajame ture grumsis su „Newcastle“.