„Premier“ lygoje – dramatiška „Man City“ pergalė per pridėtą laiką

Johnas Stonesas. Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje dramatišką pergalę pasiekė titulą ginanti „Manchester City“ ekipa.

Aštunto turo rungtynėse Pepo Guardiolos kariauna išvykoje 2:1 palaužė „Wolverhampton Wanderers“ futbolininkus.

Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kuomet 7-ą mačo minutę Nelsonas Semedo atliko skersą perdavimą į baudos aikštelę, kurioje atsidūręs Jurgenas Larsenas smūgiavo tiksliai.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės lygybę atstatė Joško Gvardiolas, kuriam tai buvo antrasis įvartis šiame sezone.

Nors šeimininkai sėkmingai saugojo lygų rezultatą, galiausiai pačioje mačo pabaigoje „Man City“ ekipai pavyko išsivežti pergalę. 95-ą rungtynių minutę po pakelto kampinio galva pasižymėjo Johnas Stonesas.

Po šios pergalės Mančesterio ekipa yra surinkusi 20 taškų ir bent jau laikinai pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Vos vieną tašką per 8 turus turinti „Wolves“ komanda lieka „Premier“ lygos dugne.