Čempionų lygoje susižeidęs De Bruyne praleis lyderių mūšį Anglijoje

Kevinas De Bruyne. Scanpix nuotr,.

Nesėkmingai „Manchester City“ ekipai susiklostė pirmasis turas pasikeitusioje UEFA Čempionų lygoje.

Pepo Guardiolos auklėtiniai pratęsė nepralaimėtų rungtynių namuose seriją, tačiau pergalės nepasiekė ir prarado vieną iš komandos lyderių.

Nulinėmis lygiosiomis pasibaigusioje dvikovoje su Milano „Inter“ nedidelę traumą patyrė Kevinas De Bruyne, kuris antrajame kėlinyje ant vejos nebepasirodė. Belgui diagnozuotas raumens patempimas.

Kaip praneša „Daily Mirror“, futbolininkas ilgai be futbolo neužsibus, tačiau turės praleisti sekmadienio akistatą su pagrindiniais konkurentais dėl čempionų titulo Anglijoje – Londono „Arsenal“.

„Manchester City“ laimėjo pirmus keturis naujojo sezono mačus ir yra vienvaldžiai „Premier“ lygos lyderiai. „Arsenal“ turi dvejais taškais mažiau ir kartu su „Newcastle United“ dalinasi 2-3 vietas.

„Etihad“ stadione Anglijos grandų akistata prasidės sekmadienį, 18:30 val.