Bolonijos ekipa Čempionų lygoje debiutavo nulinėmis lygiosiomis

„Bologna“ – „Šachtar“. Scanpix nuotr.

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje užfiksuotos pirmosios šio sezono lygiosios.

Pajėgiausiame senojo žemyno turnyre debiutuojantis Bolonijos klubas namuose priėmė Donecko „Šachtar“. Abiem ekipoms įvarčių pelnyti nepavyko – 0:0.

Realiausią progą pasižymėti Ukrainos komanda turėjo pačioje rungtynių pradžioje, kai šeimininkų ekipos gynėjas Stefanas Poshas prasižengė baudos aikštelėje ir už tai teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Vis dėlto Georgijaus Sudakovo smūgį atrėmė Lukaszas Skorupskis.

Per likusį laiką abiem komandoms pelnyti įvarčių nepavyko.

Kitame mače užtikrintai naują sezoną pradėjo Prahos „Sparta“ ekipa, namuose 3:0 parklupdžiusi „Salzburg“ klubą iš Austrijos.

Pirmasis įvartis krito jau 2-ą rungtynių minutę, kai Lukašo Hraslino smūgį atrėmė Austrijos ekipos vartininkas, o pirmas prie kamuolio suskubęs Kaanas Kairinenas išvedė „Sparta“ į priekį.

Dar iki pertraukos šeimininkai sugebėjo ir padvigubinti rezultatą. 42-ą minutę „Sparta“ komandos puolėjas Victoras Olatunji sulaukė tolimo perdavimo iš gilumos ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Galiausiai Prahos ekipos pergalę 58-ą minutę įtvirtino varžovų klaida pasinaudojęs Qazimas Laci. Rezultatyvų perdavimą įsirašęs Victoras Olatunji tapo pirmuoju Nigerijos futbolininku, kuris debiutuodamas Čempionų lygoje pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Čekijos klubas į pagrindinio UEFA Čempionų lygos etapo kovas sugrįžo po 19 metų pertraukos.