Orlande – solidus Sabonis ir „Kings“ pergalę atnešęs metimas nuo vidurio

Domantas Sabonis. Scanpix nuotr.

Fantastiniu būdu pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išplėšė Domanto Sabonio atstovaujami Sakramento „Kings“ (3-5).

Mike’o Browno auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 126:123 palaužė Orlando „Magic“.

„Kings“ pergalę atnešė De’Aaronas Foxas, kuris pataikė neįtikėtiną metimą. Likus 6,6 sekundės svečiai turėjo kamuolį savo rankose, o Foxas pamažu ėmė judėti varžovų krepšio link.

Gynėjas per tiek laiko būtų lengvai spėjęs išsimesti ir dvitaškį, tačiau paleido šūvį beveik nuo vidurio aikštės, kuris skrodė tinklelį ir padovanojo „Kings“ pergalę.

Sabonis per 38 minutes surinko 25 taškus (10/13 dvit., 0/1 trit., 5/12 baudų), 11 atkovotų, 1 perimtą ir 2 prarastus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 4 pražangas.

Tai buvo rezultatyviausios lietuvio šio sezono rungtynes. Prieš tai jis daugiausiai buvo įmetęs 22 taškus.

Keturiais pralaimėjimais paeiliui sezoną pradėję „Kings“ gerina formą. Browno auklėtiniai pasiekė 3 pergales per pastaruosius 4 mačus.

Didvyriu tapęs Foxas per 40 minučių pelnė 37 taškus (12/17 dvit., 2/7 trit., 7/7 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Tiesiog stengiausi atsidurti kiek įmanoma arčiau krepšio ir išmesti metimą. Jausmas buvo geras, metimas įkrito“, – pergalingą šūvį komentavo Foxas.

„Magic“ gretose nesulaikomas buvo 2022 m. NBA naujokų biržos pirmasis šaukimas Paolo Banchero. Italas per 40 minučių surinko 33 taškus (14/23 dvit., 0/3 trit., 5/5 baudų), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“: Paolo Banchero 33 (16 atk. kam.), Franzas Wagneris 31, Bolas Bolas 23, Wendellis Carteris 17.
„Kings“: De’Aaronas Foxas 37, Domantas Sabonis 25, Trey Lylesas ir Malikas Monkas po 15.