Žvaigždėtame Arabų taurės finale – pirmą titulą „Al Nassr“ nukalę Ronaldo įvarčiai

Cristiano Ronaldo (Twitter nuotr.)

Žvaigždėmis perpildytame Arabų Čempionų taurės turnyro finale triumfavo Cristiano Ronaldo atstovaujama „Al Nassr“ ekipa.

Kovoje dėl titulo portugalo, Sadio Mane, Marcelo Brozovičiaus ir Alexo Telleso komanda 2:1 pranoko „Al Hilla“ ekipą.

Pastarosios gretose šeštadienį rungtyniavo brazilas Malcomas, Sergejus Milinkovičius-Savičius, Rubenas Nevesas ir Kalidou Koulibaly.

„Al Hilal“ komanda į priekį išsiveržė 51-ą minutę po tikslaus Michaelo perdavimo, be to, 71-ą minutę „Al Nassr“ dėl paskutinės vilties pražangos neteko vieno žaidėjo.

Visgi komandos herojumi tapęs Ronaldo 74-ą minutę išlygino rezultatą, o pratęsime, kartodamas komandos draugo smūgį, jį persvėrė.

Žaidėjo deficitą turėjusiai „Al Nassr“ ekipai pavyko išsaugoti portugalo sukurtą pranašumą ir tapti Arabų Čempionų taurės turnyro nugalėtoja.

Pačiam Ronaldo tai buvo pirmas trofėjus nuo 2021 metų. Prie „Al Nassr“ jis prisijungė praeito sezono viduryje.

Šio turnyro nugalėtoja Ronaldo komanda tapo pirmą kartą istorijoje.