Principiniame 200 taškų mūšyje – po pertraukos spurtavusio „Ryto“ triumfas prieš „Wolves“

Ryto komanda (LKL nuotr.)

Po pertraukos pabudęs Vilniaus „Rytas“ Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo svarbią pergalę prieš Alytaus „Wolves“.

Pirmadienį vykusiose 31-ojo LKL turo rungtynėse Giedriaus Žibėno auklėtiniai Alytaus komandą nugalėjo 102:98.

Pergalė vilniečiams leido užsitikrinti antrą vietą reguliariajame sezone.

100 įmestų taškų ribą „Rytas“ pasiekė trečią kartą per 4 pastarąsias rungtynes.

Rungtynes puikiai pradėjusi Alytaus komanda jau 6 minutę buvo susikrovusi dviženklę taškų persvarą – 7:18. Ją Kęstučio Kemzūros auklėtiniai sėkmingai išsaugojo iki pat pirmos pusės pabaigos, o labiausiai prie to prisidėjo Ahmadas Caveris.

„Wolves“ lyderis per du kėlinius į „Ryto“ krepšį spėjo sumesti 19 taškų (4/6 dvit., 3/3 trit.).

Visgi pi ilgosios pertraukos viskas pasikeitė. Trečiąjį kėlinį Žibėno komanda pradėjo spurtu 15:3 ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį – 59:58. Ketvirtąjį kėlinį „Rytas“ pradėjo turėdamas kelių taškų pranašumą, tačiau po dviejų Luko Ulecko tritaškių pranašumas šoktelėjo iki rekordinių 9 taškų.

Visgi rungtynėms artėjant prie pabaigos po Eigirdo Žukausko tritaškiu „Ryto“ persvara ištirpo iki 2 taškų, o rezultatą išlyginti galėjo Jeffery Tayloras, tačiau jo dvitaškį blokavo Marcusas Fosteris.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 23, Jaime Echenique 20, Lukas Uleckas 15 (3/5 trit.), Margiris Normantas 10, Gytis Radzevičius ir Elvaras Fridrikssonas po 9.

„Wolves“: Ahmadas Caveris 29, Jeffery Tayloras 19, Eigirdas Žukauskas 11, Rashardas Kelly 10, Arnas Beručka 9, Marcosas Delia 8.