Du pastaruosius sezonus Šarūno Jasikevičiaus treniruojamoje Stambulo „Fenerbahče“ praleidęs puolėjas sugrįžo į Tel Avivo „Maccabi“.
Izraelio lygos čempionai oficialiai paskelbė, kad jų gretas papildė Bonzie Colsonas.
30-metis amerikietis su „Maccabi“ sudarė dvejų metų kontraktą.
Amerikiečio sutartyje su Stambulo klubu buvo numatyta galimybė išvykti šią vasarą už 200 tūkst. eurų išpirką.
Tel Avive puolėjas rungtyniavo 2022-2024 metais ir abu sezonus su komanda pasiekė atkrintamąsias, kurių ketvirtfinaliuose abu kartus krito rezultatu 2-3.
Pernai Colsonas su „Fenerbahče“ iškovojo Eurolygos čempionų titulą.
Šiame sezone Eurolygoje Colsonas žaidė po nepilnas 17 minučių ir rinko po 7,1 taško ir 3 sugriebtus kamuolius. Pusfinalyje jis ant parketo praleido vos 5 minutes ir taškais nepasižymėjo.
Palyginimui, antrajame savo sezone „Maccabi“ gretose amerikietis žaidė po 28,5 minutės, per kurias pelnė po 12,6 taško ir atkovodavo 5,3 kamuolio.