Vienas iš Denverio „Nuggets“ generalinis vadybininkas Benas Tenzeris atskleidė, jog sprendimo dėl Jono Valančiūno ateities klubas dar nėra priėmęs.
Šią savaitę „Basketnews“ žurnalistai Jonas Miklovas ir Karolis Tiškevičius pranešė, jog ilgametis Lietuvos rinktinės kapitonas pasiekė susitarimą su Kauno „Žalgiriu“ dėl dvejų metų sutarties.
Visgi derybos tarp šių šalių nieko nereiškia tol, kol JV likimas yra laikomas „Nuggets“ rankose.
Denverio ekipa iki liepos 8 d. gali pasinaudoti galimybe pratęsti bendradarbiavimą su lietuviu, taip arba užsitikrinant jo paslaugas pačiai, arba JV išsaugant kaip potencialią prekę mainuose.
Valančiūnas arti sugrįžimo į Europą buvo ir praeitą vasarą, kuomet jį aktyviai viliojo Atėnų „Panathinaikos“. Visgi tąsyk Denverio komanda lietuvio paleisti neketino, o taip gali atsitikti ir šią vasarą.
„Jeigu atvirai, vis dar svarstome. Matėme tuos pranešimus, bet jų buvo ir praėjusią vasarą. Į situaciją žiūrime ramiai, viskas yra gerai“, – „Denver Post“ sakė Tenzeris.
Stipriausioje pasaulio lygoje JV praleido 14 sezonų, o pastarajame vidutiniškai rinko po 8,4 taško ir 4,9 atkovoto kamuolio.