Eurolyga penktadienį oficialiai paskelbė 2026-2027 m. sezono dalyvių sąrašą, kuriame atsidūrė ir Stambulo „Bešiktaš“ komanda.
Stipriausiame Senojo žemyno turnyre Serbijos rinktinės trenerio Dušano Alimpijevičiaus auklėtiniai pakeis „Monaco“, kuri nusprendė žengti žingsnį atgal ir rungtyniauti Europos taurėje.
Į naujienas apie „Bešiktaš“ prisijungimą netruko sureaguoti ir Kauno „Žalgiris“, pasidalijęs šmaikščia nuotrauka.
„Kitą sezoną į Stambulą skrisime tris kartus. Jo gatves žinosime geriau nei Kauno“, – socialiniuose tinkluose tokiu įrašu pasidalijo Kauno klubas.
Komentarų skiltyje Lietuvos ekipa sulaukė daug meilės iš Turkijos klubų gerbėjų.
Kitąmet Eurolygoje žais net trys Stambulo ekipos – be „Bešiktaš“ stipriausioje žemyno lygoje kovos ir Šaro „Fenerbahče“ bei „Anadolu Efes“.