Žiniasklaida: už solidžias išpirkas „Valencia“ paliks du žaidėjai

O, Sportas!
Autorius
1 min skaitymo trukmė
TJ Shortsas ir Brancou Badio. Scanpix nuotr.

Maloniausia šio sezono staigmena tapusios „Valencia“ komandos krepšininkai yra tiesiog graibstomi Europos turtingųjų.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad komandoje neliks rezultatyviausio ir naudingiausio žaidėjo Jeano Montero, kuris karjerą tęs Pirėjo „Olympiacos“.

Šiandien ispanų žiniasklaida trimituoja, kad šalies čempionus paliks dar du svarbūs žaidėjai. Pranešama, kad Atėnų „Panathinaikos“ vairą perėmęs Željko Obradovičius palaimino klubo sprendimą aktyvuoti Brancou Badio išpirką.

PAO Valensijos klubui sumokės 1,5 milijono eurų sumą, o pats žaidėjas Atėnuose per 3 metus uždirbs 5 milijonus. Senegalietis šiame sezone Eurolygoje rinko po 11,2 taško, 2,6 atkovoto kamuolio ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo.

Identišką išpirką „Valencia“ gaus ir iš Madrido „Real“, kuri savo gretose panoro matyti Jaime Pradilla. Aukštaūgis sezone rinko po 6,8 taško, 4,1 sugriebto kamuolio ir 9,3 naudingumo balo.

Sėkmingiausią mačą jis sužaidė būtent prieš „Real“ Eurolygos pusfinalyje. Tuomet Pradilla pelnė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Užsienio žiniasklaidoje skelbiama, kad Valensijoje neliks ir Braxtonas Key, kuris yra arti susitarimo su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“.

Pasidalinti