Kitame sezone Eurolygoje ir toliau varžysis 20 komandų, o į Europos taurę persikėlusią „Monaco“ ekipą turnyre pakeis dar viena komanda iš Stambulo.
Kaip informuoja „Eurohoops“, Eurolygos vadovų susirinkime vienbalsiai buvo nuspręsta artėjančiam sezonui į turnyrą priimti Stambulo „Bešiktaš“ komandą.
Pastarieji į pajėgiausią žemyno turnyrą grįžta po 14 metų pertraukos, kuomet pirmą ir iki šiol paskutinį kartą rungtyniavo Eurolygoje.
Į turnyrą taip pat grįžta ir ekipą treniruojantis Serbijos rinktinės strategas Dušanas Alimpijevičius. kuris 2017-2018 metų sezone Eurolygoje darbavosi su Belgrado „Crvena Zvezda“.
Primename, kad pastarajame sezone „Bešiktaš“ Europos taurėje liko antra, o turnyrą laimėjusi Burgo Breso JL ekipa į Eurolygą nusprendė nesikelti.
Turkijos čempionate Alimpijevičiaus auklėtiniai nužygiavo iki finalo, kur krito prieš Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Fenerbahče“.