Po 6 metų pertraukos į Marijampolės „Sūduvos“ direktoriaus pareigas sugrįžo Karolis Skinkys.
36 metų marijampolietis 2020 metų kovo viduryje iš „Sūduvos“ persikėlė į Indijos „Kerala Blasters“ klubą, kuriame užėmė sporto direktoriaus pareigas ir turėjo galiojančią sutartį iki 2028 metų. Vis dėlto, Indijos Superlygai susidūrus su rimtais organizaciniais iššūkiais ir kilus neaiškumams dėl ateities, K. Skinkys sugrįžo į gimtinę.
„Sūduvos“ direktoriaus pareigose K. Skinkys pakeitė Dovydą Lastauską, kuriam pasiūlyta likti klube kitose pareigose.
Marijampolės klubo prezidentas Mantas Agentas sako, kad K. Skinkio sugrįžimas padės sustiprinti klubą.
„Smagu, kad į „Sūduvą“ grįžta žmogus, kuris padėjo komandai 3 kartus tapti Lietuvos čempione, – sakė klubo vadovas. – Karolis yra sukaupęs labai daug patirties, baigęs įvairių aukščiausio lygio futbolo studijų. Manome, kad jis sustiprins komandą, įneš dar daugiau profesionalumo ir padės siekiant ilgalaikių tikslų.“

Pats K. Skinkys džiaugiasi sugrįžimu į gimtąjį miestą ir klubą.
„Grįžtu su didele pagarba klubui, miestui ir žmonėms, kurie yra „Sūduvos“ dalis. Tikiu klubo potencialu ir noriu prisidėti prie naujo stipraus etapo kūrimo, – sakė marijampolietis. – Laukia daug darbo, tačiau esu motyvuotas, pasiruošęs ir tikiu, kad bendromis jėgomis galime siekti ambicingų tikslų. Iki pasimatymo stadione!“