Satoransky apžvelgė etapą Barselonoje: „Šarui išvykus, viskas labai pasikeitė“

O, Sportas!
Autorius
2 min skaitymo trukmė
Tomašas Satoransky ir Spenceris Dinwiddie. Scanpix nuotr.

Dar vienas „Barcelonos“ sezonas be titulų baigėsi pralaimėjimu Ispanijos pirmenybių finale Valensijos komandai.

Vasarą katalonų klubo laukia nemažai permainų – išvyks treneris Xavi Pascualis bei būrys žaidėjų. Tarp jų ir čekas Tomašas Satoransky, Barselonoje praleidęs keturis pastaruosius sezonus.

Po paskutinių savo rungtynių su „Barcos“ marškinėliais Satoranskis apgailestavo, kad jam neteko ilgiau padirbėti su Šarūnu Jasikevičiumi.

„Galvojau, kad turėsime ilgametį projektą, kad Mirotičius ir Šaras dirbs dar daug metų. Tai buvo viena iš idėjų – kad kovosime dėl to, tačiau ji neišsipildė. Reikia į tai atsižvelgti, nes tai dažnai pamirštama. Šarui išvykus, viskas labai pasikeitė. To visiškai nesitikėjau“, – prieš trejus metus įvykusį klubo išsiskyrimą su treneriu iš Lietuvos dar dabar su kartėliu mena čekas.

Krepšininkas neslėpė, kad per keturis sezonus laimėtas vos vienas titulas yra ne tai, ko jis tikėjosi.

„Noriu tikėti, kad ne viskas matuojama pergalėmis, nors „Barca“ klube yra būtent taip. Žinau, kad atidaviau viską, ir išeinu su tam tikra ramybe širdyje, tačiau man visada liks jausmas, kad iškovoti tik vieną titulą yra katastrofa.“

Satoransky taip pat turėjo priekaištų ir buvusiems komandos treneriams bei vadovams dėl rotacijos gylio gynėjų grandyje.

„Atėjo momentas, kai dėl nugaros skausmų nebegalėjau daugiau kęsti. Tai buvo prasčiausia nugaros būklė, kokią tik esu turėjęs, ir ji pasitaikė pačiu blogiausia momentu. Mano minutės per pastaruosius trejus metus nebuvo valdomos itin gerai“, – Satoranskis prisiminė, kad dažnu atveju būdavo vienintelis galintis rungtyniauti įžaidėjas komandoje.

Pastarajame sezone Eurolygoje Satoransky žaidė po 25 minutes ir rinko po 7 taškus, 4,3 rezultatyvaus perdavimo, 3,4 atkovoto kamuolio ir 10,9 naudingumo balo.

Pasidalinti