Kauno „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonu Jonu Valančiūnu.
„Basketnews“ žurnalistai Jonas Miklovas ir Karolis Tiškevičius skelbia, jog 34-erių uteniškis pasiekė susitarimą su „Žalgiriu“ dėl dvejų metų kontrakto.
Nors buvo viliojamas ir kitų Eurolygos klubų, JV nusprendė įsipareigoti Lietuvos čempionams.
Tiesa, centro persikėlime į Kauną lieka vienas nežinomasis – sutartis su Denverio „Nuggets“.
NBA klubas iki liepos 8 d. gali pratęsti Valančiūno kontraktą. Tai „Nuggets“ suteiktų galimybę arba išmainyti lietuvį į kitą NBA ekipą, arba jo paslaugomis kliautis ir kitą sezoną.
Jeigu sutarties pratęsti nenuspręs, Valančiūnas iš „Nuggets“ sulauks papildomos 2 mln. JAV dolerių kompensacijos.
Stipriausioje pasaulio lygoje JV praleido 14 sezonų, o pastarajame vidutiniškai rinko po 8,4 taško ir 4,9 atkovoto kamuolio.